|
TEHNOLOGIJE OBDELAV T1 |
|
Izdelava izdelka iz
papirja za učence 2. triletja OŠ |
|
ZAKLJUČENO OB URI: |
17,25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
2 |
3 |
4 |
|
|
|
|
|
|
Na državno
tekmovanje gresta tekmovalca ki sta zasedla 1. in 2. mesto |
Priprava
delovnega mesta, upoštevanje pravil varnega dela in urejenost delovnega mesta |
Izbira
ustreznega orodja, pripomočkov in njihova pravilna uporaba |
Tehnična
dokumentacija, kvaliteta izdelave in usklajenost izdelka z delavniško skico |
Izvirnost
ideje - design in praktična uporabnost izdelka |
Doseženo
število točk |
Doseženo
mesto uvrstitve |
|
|
|
|
Možno točk |
10 |
10 |
15 |
15 |
50 |
|
|
ime |
priimek |
raz |
šola |
|
|
|
|
|
|
1 |
Luka |
Ekar |
6.a |
Osnovna šola Matije
Valjavca Preddvor |
10 |
10 |
12 |
15 |
47 |
1 |
2 |
Lovrenc |
Kokelj |
6.b |
Osnovna šola Žiri |
10 |
10 |
15 |
11 |
46 |
2 |
3 |
Ema |
Barlič |
6.a |
Osnovna šola Jurija
Vege |
10 |
10 |
12 |
13 |
45 |
3 |
4 |
Nejc |
Tolar |
6.c |
Osnovna šola Davorina
Jenka |
10 |
10 |
12 |
9 |
41 |
4 |
5 |
Anej |
Biček |
6.a |
Osnovna šola Ivana
Tavčarja Gorenja vas |
10 |
10 |
13 |
8 |
41 |
4 |
6 |
Tadeja |
Kržišnik |
6.a |
Osnovna šola Poljane |
10 |
10 |
15 |
6 |
41 |
4 |
7 |
Lučka |
Ficko |
6.b |
Osnovna šola Poljane |
10 |
10 |
13 |
8 |
41 |
4 |
8 |
Nika |
Osolin |
6.č |
Osnovna šola Komenda
Moste |
10 |
10 |
13 |
7 |
40 |
8 |
9 |
Larisa |
Jeklar |
6.a |
Osnovna šola dr.
Janeza Mencingerja Bohinjska Bistrica |
10 |
10 |
10 |
9 |
39 |
9 |
10 |
David |
Jeraša |
6.b |
Osnovna šola Ivana
Tavčarja Gorenja vas |
10 |
10 |
12 |
7 |
39 |
9 |
11 |
Sara |
Brvar |
6.c |
Osnovna šola Jurija
Vege |
10 |
10 |
13 |
6 |
39 |
9 |
12 |
Vid |
Šumi |
6.a |
Osnovna šola Matije
Valjavca Preddvor |
10 |
10 |
10 |
9 |
39 |
9 |
13 |
Anja |
Kovačič |
6.a |
Osnovna šola prof.
dr. Josipa Plemlja Bled |
6 |
10 |
13 |
9 |
38 |
13 |
14 |
Andraž |
Jelenc |
6.c |
Osnovna šola Cvetka
Golarja Škofja Loka |
8 |
10 |
13 |
6 |
37 |
14 |
15 |
Zoja |
Gaber |
6.b |
Osnovna šola F. S.
Finžgarja Lesce |
10 |
8 |
13 |
6 |
37 |
14 |
16 |
Jakob |
Hrnčič |
6.b |
Osnovna šola Davorina
Jenka |
10 |
10 |
9 |
6 |
35 |
16 |
17 |
Urban |
Pleša |
6.r |
Osnovna šola Franceta
Prešerna Kranj |
10 |
10 |
9 |
6 |
35 |
16 |
18 |
Andraž |
Arh |
6.b |
Osnovna šola prof.
dr. Josipa Plemlja Bled |
8 |
10 |
10 |
6 |
34 |
18 |
19 |
Taja |
Kremžar |
6.č |
Osnovna šola Komenda
Moste |
6 |
10 |
10 |
6 |
32 |
19 |
20 |
Dejan |
Kondić |
6.c |
Osnovna šola Cvetka
Golarja Škofja Loka |
6 |
10 |
9 |
6 |
31 |
20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Datum: |
5.4.2019 |
|
Ime in Priimek sodnika: |
Mohorič |
Sedlar |
Gašperšič |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|