|
TEHNOLOGIJE OBDELAV T2 |
|
|
Izdelava izdelka iz
lesa z uporabo električnega orodja |
|
ZAKLJUČENO OB URI:17.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
2 |
3 |
4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Na državno tekmovanje gresta
tekmovalca ki sta zasedla 1. mesto |
Priprava
delovnega mesta, sredstev za varno delo, upoštevanje pravil varnega dela in
urejenost delovnega mesta |
Pravilnost
izbire, ustreznega orodja in strojev ter njihova pravilna uporaba |
Kvaliteta
obdelave in usklajenost izdelka z načrtom |
Estetski
videz - design |
Doseženo
število točk |
Doseženo
mesto uvrstitve |
|
|
|
|
|
|
|
Možno točk |
10 |
10 |
20 |
10 |
50 |
|
|
ime |
priimek |
raz |
ime |
priimek |
raz |
šola |
|
|
|
|
|
|
1 |
Kaja |
Osolin |
7.b |
Tia |
Osredkar |
7.a |
Osnovna šola Komenda
Moste |
10 |
10 |
19 |
10 |
49 |
1 |
2 |
Urban |
Dolinar |
9.b |
Anže |
Slabe |
9.b |
Osnovna šola Ivana
Tavčarja Gorenja vas |
10 |
10 |
19 |
9 |
48 |
2 |
3 |
Žan |
Bunić |
9.b |
Žiga |
Naglič |
9.a |
Osnovna šola Matije
Valjavca Preddvor |
10 |
10 |
18 |
9 |
47 |
3 |
4 |
Mila Gaja |
Kranjc |
8.a |
Iva |
Krkoč |
7.b |
Osnovna šola dr.
Janeza Mencingerja Bohinjska Bistrica |
10 |
10 |
16 |
9 |
45 |
4 |
5 |
Matevž |
Bogataj |
7.b |
Dejan |
Eniko |
7.b |
Osnovna šola Žiri |
10 |
10 |
16 |
9 |
45 |
4 |
6 |
Tadej |
Čebašek |
7.b |
Miha |
Kuralt |
6.c |
Osnovna šola Davorina
Jenka |
9 |
10 |
16 |
9 |
44 |
6 |
7 |
Emin |
Kerić |
8.r |
Nika |
Robek Jankovič |
8.r |
Osnovna šola Franceta
Prešerna Kranj |
10 |
10 |
17 |
7 |
44 |
6 |
8 |
Žak |
Fojkar |
8.c |
Matej |
Rozman |
8.a |
Osnovna šola Orehek
Kranj |
10 |
10 |
16 |
8 |
44 |
6 |
9 |
Nikola |
Halleger |
7.b |
Samo |
Meze |
7.a |
Osnovna šola F. S.
Finžgarja Lesce |
8 |
10 |
16 |
9 |
43 |
9 |
10 |
Luka |
Bulić |
8.b |
Tilen |
Burja |
8.b |
Osnovna šola Jurija
Vege |
10 |
10 |
15 |
8 |
43 |
9 |
11 |
Drejc |
Jereb |
9.r |
Jaka |
Habjan |
9.b |
Osnovna šola Poljane |
10 |
10 |
16 |
7 |
43 |
9 |
12 |
Janez |
Berčon Hlebanja |
7.c |
Julija |
Lovrenčič |
7.c |
Osnovna šola prof.
dr. Josipa Plemlja Bled |
10 |
10 |
16 |
7 |
43 |
9 |
13 |
Alen |
Bektašević |
9.b |
Luka |
Žontar |
9.b |
Osnovna šola Cvetka
Golarja Škofja Loka |
10 |
10 |
15 |
5 |
40 |
13 |
14 |
Ana |
Vidic |
7.a |
Živa |
Rakovec |
7.a |
Osnovna šola Naklo |
10 |
10 |
14 |
6 |
40 |
13 |
15 |
Anes |
Hafizović |
7.b |
Maj |
Novak |
7.b |
Osnovna šola Toneta
Čufarja Jesenice |
9 |
10 |
10 |
8 |
37 |
15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Datum: |
|
|
|
|
|
Ime in Priimek sodnika: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|