|
TEHNOLOGIJE OBDELAV T3 |
Izdelava izdelka iz
umetnih snovi |
|
ZAKLJUČENO OB URI: |
18,16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
2 |
3 |
4 |
|
|
|
|
|
|
Na državno
tekmovanje gresta tekmovalca ki sta zasedla 1. in 2. mesto |
Priprava
delovnega mesta, sredstev za varno delo, upoštevanje pravil varnega dela in
urejenost delovnega mesta |
Izbira
ustreznega orodja, pripomočkov in njihova pravilna uporaba |
Tehnična
dokumentacija, kvaliteta izdelave in usklajenost izdelka z delavniško risbo |
Izvirnost
ideje design in praktična uporabnost izdelka |
Doseženo
število točk |
Doseženo
mesto uvrstitve |
|
|
|
|
Možno točk |
10 |
10 |
15 |
15 |
50 |
|
|
ime |
priimek |
raz |
šola |
|
|
|
|
|
|
1 |
Filip |
Krek |
9.a |
Osnovna šola Ivana
Tavčarja Gorenja vas |
10 |
10 |
15 |
14 |
49 |
1 |
2 |
Ema |
Bizilj |
9.b |
Osnovna šola Jurija
Vege |
9 |
9 |
15 |
15 |
48 |
2 |
3 |
Živa |
Dragar |
9.c |
Osnovna šola Jurija
Vege |
8 |
8 |
15 |
14 |
45 |
3 |
4 |
Domen |
Trček |
7.c |
Osnovna šola Žiri |
8 |
7 |
14 |
13 |
42 |
4 |
5 |
Jaka |
Kropivnik |
9.b |
Osnovna šola Davorina
Jenka |
7 |
10 |
14 |
10 |
41 |
5 |
6 |
Tilen |
Oblak |
9.b |
Osnovna šola Cvetka
Golarja Škofja Loka |
9 |
10 |
13 |
8 |
40 |
6 |
7 |
Nejc |
Sušnik |
8.b |
Osnovna šola Naklo |
8 |
7 |
10 |
12 |
37 |
7 |
8 |
Nejc |
Starman |
9.b |
Osnovna šola Cvetka
Golarja Škofja Loka |
9 |
10 |
12 |
5 |
36 |
8 |
9 |
Nik |
Lučin |
9.a |
Osnovna šola Ivana
Tavčarja Gorenja vas |
9 |
9 |
11 |
6 |
35 |
9 |
10 |
Matjaž |
Šenk |
7.a |
Osnovna šola Matije
Valjavca Preddvor |
8 |
8 |
10 |
8 |
34 |
10 |
11 |
Adriano |
Markelj |
7.a |
Osnovna šola Poljane |
8 |
8 |
9 |
8 |
33 |
11 |
12 |
Andraž |
Šubic |
7.b |
Osnovna šola Poljane |
8 |
8 |
9 |
7 |
32 |
12 |
13 |
Aljaž |
Repinc |
7.A |
Osnovna šola dr.
Janeza Mencingerja Bohinjska Bistrica |
8 |
8 |
10 |
5 |
31 |
13 |
14 |
Oskar |
Šluga |
8.b |
Osnovna šola Naklo |
7 |
8 |
9 |
6 |
30 |
14 |
15 |
Erik |
Špec |
7.a |
Osnovna šola prof.
dr. Josipa Plemlja Bled |
9 |
7 |
8 |
5 |
29 |
15 |
16 |
Bjorn |
Van Bakel |
7.c |
Osnovna šola prof.
dr. Josipa Plemlja Bled |
9 |
7 |
7 |
5 |
28 |
16 |
17 |
Gašper |
Pekovec |
7.A |
Osnovna šola dr.
Janeza Mencingerja Bohinjska Bistrica |
7 |
8 |
6 |
5 |
26 |
17 |
18 |
Tilen |
Zupin |
7.b |
Osnovna šola Davorina
Jenka |
6 |
8 |
6 |
5 |
25 |
18 |
19 |
Tia |
Perko |
8.r |
Osnovna šola Franceta
Prešerna Kranj |
10 |
2 |
7 |
5 |
24 |
19 |
20 |
Aiša |
Tabaković |
8.r |
Osnovna šola Franceta
Prešerna Kranj |
3 |
3 |
11 |
0 |
17 |
20 |
21 |
Nastja |
Vidič |
8.b |
Osnovna šola Matije
Valjavca Preddvor |
3 |
10 |
0 |
0 |
13 |
21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Datum: |
5. 4. 2019 |
|
Ime in Priimek sodnika: |
Petra Dermota,
Marko Kern |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|